Możliwość komentowania KURATORYJNE KONKURSY PRZEDMIOTOWE została wyłączona Permalink

KURATORYJNE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

2017/2018

W ostatnich dniach w naszym gimnazjum odbywały się szkolne etapy konkursów przedmiotowych z przedmiotów takich jak język polski, język angielski, historia, biologia czy geografia, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Dużym sukcesem jest awans do kolejnego etapu konkursu przedmiotowego z wiedzy o społeczeństwie trzech uczniów naszej szkoły, którzy już teraz zaczynają przygotowywać się na nowe wyzwania.

Wszystkim uczestnikom konkursów dziękujemy za trud włożony w przygotowania i za udział w rywalizacji, a uczniom, którzy okazali się najlepsi z WOS-u gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na drodze do finału konkursu.