Możliwość komentowania LAURY WIEDZY I TALENTU została wyłączona Permalink

LAURY WIEDZY I TALENTU

17.05.2017r. odbyła się uroczystość wręczenia laurów oraz wyróżnień dla uczniów, którzy osiągnęli sukcesy dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu. Laur Wiedzy i Talentu otrzymała uczennica kl.III a Beata Wieczorek. Wyróżnienia otrzymali: Zuzanna Slezarczyk (kl.III a) – Artystyczny Talent Roku, Angelika Polewka (kl.III a) – Czytelnik Roku, Martyna Kieruzel (kl.III a) – Wolontariusz Roku, szczególne zaangażowanie w życie szkoły, Karolina Gottschalk (kl.III a) – Wolontariusz Roku, szczególne zaangażowanie w życie szkoły, Marcin Maniurka (kl.III a) – Wolontariusz Roku, Natalia Golda (kl.III b) – Wolontariusz Roku, Martyna Małkowska (kl.III b) – Wolontariusz Roku, Wiktoria Milej (kl. I a) – wzorowa frekwencja, Miłosz Oder (kl. III a) – szczególne zaangażowanie w życie szkoły, Przemysław Widera (kl.III a) – szczególne zaangażowanie w życie szkoły, Emilia Korus (kl.III a) – Talent Roku w zakresie przedmiotów humanistycznych, Wiktoria Celej (kl. II b) – Talent Roku  w zakresie przedmiotów humanistycznych.  Rodzicom nagrodzonych uczniów wręczyliśmy Listy Gratulacyjne. Podziękowaliśmy za współpracę także Radzie Rodziców. Na zakończenie uroczystości wystąpiło szkolne koło teatralne. Gratulujemy tegorocznym laureatom. Dziękujemy Rodzicom za współpracę i zaangażowanie.