Możliwość komentowania Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców została wyłączona Permalink

Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców

W dniu 4 maja reprezentacja naszego gimnazjum rozegrała półfinałowe spotkania w ramach Mistrzostw Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców .
W pierwszym spotkaniu pomimo widocznej przewagi, większej ilości strzałów na bramkę, naszym chłopakom udało się tylko zremisować z gimnazjum nr 4 1:1.
Kolejny masz w pierwszych minutach układał się po naszej myśli, jako pierwsi wyszliśmy na prowadzenie. Niestety niefortunne zdarzenie z boiska spowodowało rozluźnienie i w efekcie przegraliśmy spotkanie 3:1.
Ostatni mecz rozegraliśmy z gimnazjum 35 gdzie do 10 minuty prowadziliśmy 2:0 i wydawało nam się, że zwycięski wynik z najlepszym zespołem naszej grupy doprowadzimy do końca. Jednak przeciwnicy nie zamierzali przegrać i w ostatnich minutach meczu strzelili o 1 bramkę więcej wygrywając 3:2.
Do finału przeszła tylko jedna drużyna więc zakończyliśmy nasze rozgrywki na poziomie półfinałowym.
Najlepszymi zawodnikami turnieju okazał się stojący na bramce Daniel Badowski i grający w ataku Mateusz Herbiński.
Oczywiście gratulacje należą się całej reprezentacji w składzie której zagrali : Dawid Stefanek , Ostap Smolskyy, Dominik Gąsiorowski , Sebastian Warlosz, Arkadiusz Pilewski, Mateusz Szwestka , Bartek Konieczny, Miłosz Beer, Strzewiczek. Zapraszamy do galerii zdjęć.