Możliwość komentowania WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKI Z CYKLU ŚLĄSKIE TRADYCJE została wyłączona Permalink

WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKI Z CYKLU ŚLĄSKIE TRADYCJE

W tegorocznym konkursie, którego organizatorem był Młodzieżowy Dom Kultury w Zespole Szkół i Placówek nr 2 w Katowicach, przebiegającym pod hasłem  Dom moich pradziadków, dziadków, rodziców i mój” uczniowie klas gimnazjalnych zajęli wysokie miejsca.

Niżej prezentujemy wyniki:

II miejsce – Kinga Lebioda kl. 2a

II miejsce – Marta Nowak kl. 2b

Wyróżnienie – Laura Habera kl. 2b

Nagroda Dyrektora ZSiP nr 2 w Katowicach – Katarzyna Trzaskowska kl. 3b

Uczestnicy konkursu pisali prace literackie (wiersze, reportaże, wywiady oraz eseje) na temat podany wyżej. Laureatom serdecznie gratulujemy!

Uroczyste wręczenie laureatom dyplomów i nagród odbyło się 28 maja br. w siedzibie Zespołu Szkół i Placówek nr 2 w Katowicach.

Uczniów przygotowywała do konkursu Pani Alicja Łaskawiec. Zapraszamy do galerii zdjęć.